Versions Compared

Key

  • This line was added.
  • This line was removed.
  • Formatting was changed.

ShipX API is a platform of integrated services offered by InPost on a single, integrated platform, letting partners to quickly and conveniently manage their shipments.

The API of the ShipX platform is the primary interface for data exchange with the central systems of logistics service providers. The interface can be used to read and modify data concerning, for instance, shipments and users.
Access to the data is protected. The authorization mechanism is based on the OAuth 2.0 standard.

The platform is continuously developed.

Info

Bardzo dziękujemy, że korzystają Państwo z naszych usług. W trosce o jeszcze większą wygodę oraz zadowolenie z korzystania z dedykowanych rozwiązań dotyczących integracji systemowych informujemy, że od pewnego czasu wprowadzamy nowe API o nazwie ShipX, które integruje całość naszych usług, tj. przesyłki kurierskie, paczkomatowe jak również e-commerce w ramach posiadanego przez Państwa systemu. W planach rozwojowych systemu ShipX jest wprowadzenie możliwości nadawania przesyłek do innych krajów w których prowadzimy działalność jako InPost bądź w porozumieniu z naszymi partnerami. Prosimy więc monitorować nowości jakie w najbliższym czasie będą się pojawiać.

Jednocześnie informujemy, że z dniem 1 czerwca 2017 zaprzestajemy rozwijać systemy:
API v2 XML - usługi Paczkomaty,
API v4 - usługi Paczkomaty,
API Trucker - usługi kurierskie


W przypadku pytań bądź problemów technicznych serdecznie zachęcamy do kontaktu ze naszym Zespołem Wdrożeniowym poprzez formularz na stronie  https://inpost.pl/formularz-wsparcie. We wszelkich pozostałych kwestiach prosimy kontaktować się z Państwa opiekunem handlowym.

Z poważaniem,
Zespół InPost


Child pages (Children Display)
alltrue
depth2